Lapkričio 9 d. Ežerėlio mokyklos mokinių komanda dalyvavo Kauno rajono Garliavos J. Lukšos gimnazijoje surengtoje Kauno rajono ir Kauno miesto bei kitų mokyklų, priklausančių Aleksoto dekanatui, mokinių tikybos žinių viktorinoje. Renginys buvo
Skaityti toliau... →Džiaugiamės,kad atsirado mokinių,kurie rudens atostogų metu, spalio 30 d. – lapkričio 2 d., savo laisvalaikį leido mokykloje, dalyvaudami Alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos programoje „Renkuosi atsakingai“. Organizuojant prevencinę programą
Skaityti toliau... →Lapkričio 1 diena –Visų Šventųjų diena, o lapkričio 2-oji – Vėlinės. Tamsoje sukirbėjo kažkas – paukštis, turbūt susivėlinęs. Ar graudulys. Gal Dievo dvasia ar vėlė su visais atskubėjus į Vėlines. ( J.Marcinkevičius „Vėlinių
Skaityti toliau... →Lapkričio 2 dieną Ežerėlio pagrindinės mokyklos bibliotekoje atidaryta dailininkės Elenos Krušinskaitės tapybos paroda „Lietuva- piliakalnių šalis“. Parodoje, skirtoje Piliakalnių metams paminėti, eksponuojami dvidešimt penki Elenos Krušinskaitės nutapyti piliakalniai. – Gimiau Dievui panorėjus,
Skaityti toliau... →Šiandien keliems mokiniams teko garbė sudalyvauti reikšmingame ir jaukiame renginyje. Kauno ir Prienų rajono ribose, netoli Mauručių yra tarpukario Lietuvos vidaus reikalų ministro generolo Kazimiero Skučo, nužudyto 1941 metais Maskvos srityje tėviškės
Skaityti toliau... →Šių metų rugsėjo 18- 29 dienomis mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai tradiciškai dalyvavo kampanijoje ,,Eismo gyvatėlė“. Kiekvienas mokinukas dvi savaites ne šiaip keliavo į mokyklą, bet ,,atnešdavo“ savo klasei tašką už keliavimo
Skaityti toliau... →






