Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

LR Konstitucijai – 25

LR Konstitucijai – 25

Šią savaitę 7-10 kl mokiniai su istorijos mokytoja Lina Oleškevičiene dalyvavo kūrybiniame projekte „LR KONSTITUCIJAI – 25“. 9 klasės mokiniai atsiskleidė kūryboje, parodydami savo atsakingumą ir aktyvumą. 7-8 kl mokiniai, naudodamiesi biblioteka, internetu, LR Konstitucijos santrauka, ieškojo atsakymų į dešimtokų sukurtas užduotis, o 10-okams teko atsakinėti į mokytojos pateiktus klausimus. Džiugino mokinių imlumas, susipažįstant su pagrindiniu valstybės įstatymu, įtvirtinančiu piliečių laisves ir teises, skatinančiu prisiimti atsakomybę, gerbiant save, kitus, savo miestą, valstybę.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com