Parama mokyklai

Gerbiami Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokinių tėveliai, mokytojai, darbuotojai ir visi rėmėjai,

nuoširdžiai dėkojame jums, už skirtą mokyklai 1,2 proc. pajamų mokesčio paramą. Jūsų skirtas
lėšas, derindami su klasių tėvų komitetų pirmininkais ir mokyklos taryba, esame panaudoję
choreografijos salės veidrodžių, profesionalios muzikinės įrangos mokyklos renginiams,
treniruoklių aikštelės stadione, suolelių lauko klasei kurti įsigijimui.
Gauta parama yra didelis palaikymas bei galimybė mokyklai įsigyti tai, ko nebūtų galima sau
leisti iš biudžeto lėšų, todėl visus kviečiame ir šiais metais savo 1,2 proc. gyventojų pajamų
mokesčio skirti Ežerėlio pagrindinei mokyklai.
Daugiau informacijos https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas

Patiksliname duomenis, kurie reikalingi skirti savo 1,2 proc. GPM:

Mokyklos pavadinimas: Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Mokyklos kodas: 191074456

Norėdami mums skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti šiais būdais:

I būdas

Užpildant prašymo formą ranka ir nusiunčiant arba nunešant ją į Valstybinę mokesčių inspekciją, perduodant ją mokesčių administratoriui (adresu Europos pr. 105, Kaunas).

Prašymo formą galima gauti čia. Arba pas klasės auklėtoją galite gauti popierinę formą.

FR0512 formos gali būti pateikiamos Valstybinei mokesčių inspekcijai iki gegužės 1 d. (šiais metais iki gegužės 4 d. imtinai).

• Pildydami formą, rašykite spausdintinėmis didžiosiomis raidėmis.
  • Prašymas turi būti pildomas juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu.
  • Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų.
  • Nurodykite savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą, telefono numerį.
  • Prašymo E1 laukelyje turi būti įrašoma: 2 – kai pajamų mokesčio dalį pageidaujama skirti vienetui, turinčiam teisę gauti paramą.
  • Prašymo E2 laukelyje turi būti įrašomas vieneto, turinčio teisę gauti paramą, identifikacinis numeris (kodas): Ežerėlio pagrindinės mokyklos kodas – 191074456
  • Prašymo E5 laukelis turi būti užpildomas, kai gyventojas tam pačiam E2 laukelyje nurodytam vienetui ir pajamų mokesčio dalį pageidauja skirti ilgiau kaip vienerius metus (iki 5 metų).
  • Nepamirškite pasirašyti formos apačioje.

Ant voko reikia užrašyti:
(arba)
Užpildytą formą galite nunešti į artimiausią VMI:

Kauno apskrities
Valstybinei mokesčių inspekcijai
Europos pr. 105
LT-44500 Kaunas

Formą bei deklaracijų pildymo programą galite atsisiųsti (formos kodas FR0512).

II būdas

Užpildant prašymo formą elektroniniu būdu ir išsiunčiant internetu Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Šis būdas tinka, jei esate sudarę elektroninės bankininkystės sutartį ir deklaruojate pajamas internetu.

Formą bei deklaracijų pildymo programą galite atsisiųsti čia:

Neturintys galimybių užpildytų deklaracijų išsiųsti paštu, deklaracijas gali atnešti į mokyklą ir mes pasirūpinsime jų išsiuntimu.

Pagarbiai,
Direktorė Paulina Palujanskienė