Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Parama mokyklai

Gerbiami Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokinių tėveliai, mokytojai, darbuotojai ir visi rėmėjai,

nuoširdžiai dėkojame jums, už praėjusiais metais skirtą mokyklai 2 proc. pajamų mokesčio paramą. Jūsų skirtas lėšas, derindami su klasių tėvų komitetų pirmininkais ir mokyklos taryba, esame panaudoję technologijų klasės grindų atnaujinimui (2015 m.), choreografijos salės veidrodžių įsigijimui (2016 m.). Už 2017 m. gautus 2 proc. įsigysime sėdmaišius maloniam ir šiuolaikiškam mokinių laisvalaikio praleidimui.

Todėl visus kviečiame ir šiais metais savo 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skirti Ežerėlio pagrindinei mokyklai.

Mokyklos pavadinimas: Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Mokyklos kodas: 191074456

Norėdami mums skirti 2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti šiais būdais:

I būdas

Užpildant prašymo formą ranka ir nusiunčiant arba nunešant ją į mokesčių inspekciją.

Prašymo formą galima gauti pas klasės auklėtoją.

FR0512 v.2 formos gali būti pateikiamos Valstybinei mokesčių inspekcijai iki gegužės 1 d.

• Pildydami formą, rašykite spausdintinėmis didžiosiomis raidėmis.
  • Prašymas turi būti pildomas juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu.
  • Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, nepažeidžiant nurodytų laukų linijų.
  • Nurodykite savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą, telefono numerį.
  • Prašymo E1 laukelyje turi būti įrašoma: 2 – kai pajamų mokesčio dalį pageidaujama skirti vienetui, turinčiam teisę gauti paramą.
  • Prašymo E2 laukelyje turi būti įrašomas vieneto, turinčio teisę gauti paramą, identifikacinis numeris (kodas): Ežerėlio pagrindinės mokyklos kodas – 191074456
  • Prašymo E5 laukelis turi būti užpildomas, kai gyventojas tam pačiam E2 laukelyje nurodytam vienetui ir pajamų mokesčio dalį pageidauja skirti ilgiau kaip vienerius metus (iki 5 metų).
  • Nepamirškite pasirašyti formos apačioje.
  • Įdėkite formą į voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.

Ant voko reikia užrašyti:
(arba)
Užpildytą formą galite nunešti į artimiausią VMI:

Kauno apskrities
Valstybinei mokesčių inspekcijai
Europos pr. 105
LT-44500 Kaunas

Formą bei deklaracijų pildymo programą galite atsisiųsti (formos kodas FR0512 v.2 ).

II būdas

Užpildant prašymo formą elektroniniu būdu ir išsiunčiant internetu mokesčių inspekcijai.

Šis būdas tinka, jei esate sudarę elektroninės bankininkystės sutartį ir deklaruojate pajamas internetu.

Formą bei deklaracijų pildymo programą galite atsisiųsti čia:

III būdas

Užpildant prašymo formą internete.

Tolimesniems veiksmams atlikti spauskite šią nuorodą:

Neturintys galimybių užpildytų deklaracijų išsiųsti paštu, deklaracijas gali atnešti į mokyklą ir mes pasirūpinsime jų išsiuntimu.

Pagarbiai,
Direktorė Paulina Gailiūnienė