Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Ant Pyplių piliakalnio

Ant Pyplių piliakalnio

Ką tik grįžome nuo Pyplių piliakalnio, kur vyko renginys, skirtas Pyplių piliakalnio tvarkymo darbų pradžios pristatymui. Mokiniams, kurie dalyvavo renginyje ir jų mokytojoms Lina Kaminskienė bei Marija Gavėnienė Četyrko buvo įdomu klausytis teatralizuotos legendos apie piliakalnį, archeologų pasakojimo bei apžiūrėti archeologinės ekspedicijos metu rugsėjo-spalio mėnesiais iškastus radinius: keramikos šukes, titnaginius dirbinius, kryžiuočių laikų geležinį strėlės antgalį bei žalvarinės segės detalę ir kitus eksponatus, kai kurie jų pragulėjo žemėje tūkstantį metų.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com