8 klasės mokiniai popieriaus lape įamžino savo svajones apie būsimą profesiją

Atrėjant metų pabaigai daugelis rašo laiškus Kalėdų seneliui, o 8 klasės mokiniai popieriaus lape įamžino savo svajones apie būsimą profesiją. Lapkričio mėn. mokykloje vykstant Karjeros ugdymo dienoms aštuntokai pasidalino savo ateities vizijomis. Patikėkite, jos tikrai ne vaikiškos, o pakankamai atsakingos ir rimtos.  Viliuosi, kad šiuo ypatingu metų laiku – laukiant šv. Kalėdų –  ne vieno svajonė ims ir išsipildys. Mes, mokytojai, prabėgus dešimtmečiui ar dviems, galėsime tik džiaugtis, jog mokėme puikų gydytoją, atsakingą policininką, kūrybingą dizainerį, talentingą aktorių, darbštų mechaniką. O kai kas galbūt užims ir mūsų vietą mokykloje. Sėkmės jiems.

P.S. Sakoma, kad svajonės mėgsta tylą, todėl rašinių autoriai norėjo išlikti anonimais.

SVAJONĖ NR. 1

SVAJONE NR. 2