Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Vasaros stovykla „Turiningas laisvalaikis – laimingas vaikas“

Vasaros stovykla „Turiningas laisvalaikis – laimingas vaikas“

Štai ir baigėsi vaikų vasaros stovykla „Turiningas laisvalaikis – laimingas vaikas“. Paskutinę dieną praleidome mūsų miestelio bibliotekoje gamindami aitvarus, Kaune „Jump space“ batutų parke labai smagiai pasportavome, Kačerginėje, Nemuno prieplaukoje skaniai papietavome, išsidalinome dovanas, na ir visi gražiai atsisveikinome, linkėdami vieni kitiems gražios ir turiningos likusios vasaros!!!

Laura Sidokerskienė

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com