Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Vasaros stovykla „Turiningas laisvalaikis – laimingas vaikas“

Vasaros stovykla „Turiningas laisvalaikis – laimingas vaikas“

Ežerėlio pagrindinės mokyklos stovyklautojai, šiandien lankėsi Kauno „RIMI“ prekybos centre, kuriame turėjo galimybę pasivaikščioti po visas prekybos centre esančias patalpas, visi pabuvome bandelių kepėjais, išbandėme kasininko profesiją bei praleidę puikiai laiką dar gavome ir dovanų. Taip pat aplankėme Lekėčiuose esantį šaltinį bei Čekauskų etnografijos muziejų, šios dienos įspūdžiai, puikūs!!!

Laura Sidokerskiene

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com