Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Savaitė „Be Patyčių“

Savaitė „Be Patyčių“

Kovo 19 – 23 d., jau devintą kartą Lietuvos mokyklose buvo minima  savaitė „Be Patyčių 2018“.  Įvairiomis veiklomis prie šios savaitės prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai. Aktyviai dalyvavo diskusijose „Kas yra patyčios ir kaip jas sustabdyti?“, atliko virtualų testą, kurio tikslas atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias. Mokiniai rašė laiškus draugui, kuris patiria patyčias, siūlė patyčių įveikimo būdus. Savo kūrybiškumą išreiškė dalyvaudami užsiėmimuose „Kūrybiškai ir be patyčių“ bei  kurdami plakatus „100 gražiausių žodžių draugui“. Vaikai įrodė, kokiais gražiais žodžiais galima vadinti draugus. Pradinukai piešė rankytes ir ieškojo gerų savybių apie klasės draugus. Savo nuoskaudas ir nusivylimus patikėjo „Paslapčių dėžutei“, o mintys, kaip sukurti draugišką mokyklą sugulė į „Draugystės dėžutę“. 5 – 8 kl. mokiniai, draugiškai priėmė svečius iš Šakių r. Lekėčių ir Kauno r. Kulautuvos mokyklų, sudalyvavę judriose estafetėse, kur be jokių abejonių nugalėjo DRAUGYSTĖ. Na ir 4 kl. mokiniai, tradiciškai apsilankė Ežerėlio lopšelio – darželio priešmokyklinėje grupėje su tikslu, padrąsinti mūsų būsimus pirmokėlius, kad jie yra mokykloje laukiami, esame draugiški ir pasiruošę būti jų globėjais bei jų draugais.  Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie savaitės „Be Patyčių“ veiklų organizavimo. Patyčias galime sustabdyti tačiau pirmiausia visi turime mokėti jas atpažinti ir žinoti, ką daryti su jomis susidūrus….

Socialinė pedagogė L. Sidokerskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com