Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Saugesnio interneto savaitė

Saugesnio interneto savaitė

Vasario 4 – 9 d.  buvo mininma saugesnio interneto savaitė, jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.  Šių metų akcijos šūkis – Kurkime geresnį internetą kartu!

Mokykloje vyko įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos: integruotos pamokos pradinių klasių mokiniams, vyresnieji kūrė plakatus, jaunesnių klasių mokiniai animuotus epizodus apie saugumą internete, atliko testą  “Ar esi saugus internete?”, vyko diskusijos šia tema.

Daugiau informacijos apie saugum1 internete galite rasti: https://www.draugiskasinternetas.lt/lt, https://www.esaugumas.lt/lt

Informacinių technologijų  mokytoja Daiva Varškevičienė

 

 

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com