Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

PAŽINTINĖ KELIONĖ Į ESTIJĄ!

Balandžio 13 dieną aplankėme 2012 metais Taline atidarytą „Hidrolėktuvų uosto“ muziejų, kuriame moksleiviai susipažino  su vandens ir oro technika. Mokiniai galėjo įlipti į povandeninio laivo patalpas ir savo akimis išvysti kapitonų kajutes, kariškių miegamuosius 1935 m. Anglijoje statytame povandeniniame laive „Lembit“. Mokiniai išbandė skrydžio treniruotę pirmojo pasaulinio karo metu Didžiojoje Britanijoje sukurtu „Sopwith Camel“ lėktuvo modeliu.

Labiausiai Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokinius sudomino

balandžio 14 dieną aplankytas Tartu „AHHAA“ mokslo centras, kurio tikslas – įvairaus amžiaus lankytojus supažindinti su mokslu bei technologijomis, suteikti galimybę eksperimentuoti.  Daugiau kaip 3000 kvadratinių metrų teritorijoje yra kelios salės: technologijų salė, vandens salė, gyvosios gamtos, matematinė ekspozicija, 4D kino teatras, planetariumas. Šiame sferiniame planetariume 30 minučių trukmės  pažintis su mūsų Visata (anglų kalba).

Geografijos mokytoja Eglė Poderienė

 

 

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com