Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Gegužės mėnesį 2 klasės mokiniai vykdė veiklą ,,Bestuburių tyrinėjimas. Pažintis su slieku”. Suradę žemėje slieką, tyrinėjo jo išvaizdą, sandarą, matavo ilgį. Ši smagi veikla suteikė daug emocijų ir praturtino žinias apie gyvūnus. Aktyviai dalyvavo veikloje ir namuose besimokantys mokinukai. Savo tyrimo rezultatus vaikai mokėsi užrašyti mokinio veiklos lape.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com