Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Mokykloje lankėsi užsienio studentai

Mūsų mokykla dalyvavo projekte „TOLERANCIJA KITOMS KULTŪROMS IR TARPKULTŪRINĖ KOMUNIKACIJA“, pagal projektą „WORLDUNIVERSITIES TO SCHOOLS” ir balandžio 12 d. priėmė grupę užsienio studentų iš įvairių pasaulio šalių: Murad (Azerbaijan), Eugene (Malaysia), Julia (Russia), Zakarija Muhamadovič (Morocco), Karina and Sabina (Qazaqstan), Tianlan (China), Sonika (Nepal). Šie užsienio studentai dalyvavo pamokose beveik su visų klasių mokiniais, dalinosi savo kultūriniais pasakojimais bei pristatymais apie savo šalį. Taip pat jie pasakojo, kas jiems įdomu ir patinka Lietuvoje. Atsakinėjo į mokinių klausimus, žaidė lietuviškus žaidimus, kartu kūrė tolerancijos medį bei receptą. Mokiniai turėjo galimybę ne tik lavinti savo užsienio kalbos įgūdžius, bet ir iš pirmų lūpų susipažinti su kitomis kultūromis. O gegužės 5 d. Garliavos J. Lukšos gimnazijoje baigiamojoje šio projekto konferencijoje dvi mūsų mokinės Medeina Šeškevičiūtė bei Ema
Marija Skaržinskaitė mokinių sekcijoje skaitė pranešimus užsienio kalba (ruošė anglų k. mokytoja Danutė Poškaitienė bei rusų k. mokytoja Olena Čiginskienė).

 

 

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com