Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Kūrybiškai ir be patyčių“

„Kūrybiškai ir be patyčių“

Kovo 23 d., 5 – 10 kl. mokiniai dalyvavo Soc. Pedagogės ir Psichologės organizuotuose užsiėmimuose: „Kūrybiškai ir be patyčių“. Užsiėmimuose vaikai buvo itin kūrybingi, draugiški, atsiskleidė mokinių bendradarbiavimas, bendro tikslo siekimas, susivienijimas. Užduotys buvo įvairios: vaikai kūrė ketureilius prieš patyčias ir deklamavo juos Direktorei, gamino gėles, rašė palinkėjimus ir įteikė budėtojai, fizines jėgas išbandė sporto salėje, bibliotekoje dėliojo posakius ar patarles apie draugystę, laisvalaikio kambaryje ieškojo paslėptos puzlės ir ją dėliojo. Veikla buvo aktyvi, žaisminga, vaikai buvo laimingi. O mums buvo smagu juos stebėti, kokie jie buvo vieningi ir draugiški bei girdėti, kad jiems labai patiko ir norėtų daugiau tokių veiklų!

Socialinė pedagogė L. Sidokerskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com