Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Kolibris – vienas iš naujų mokyklos simbolių

Kolibris – vienas iš naujų mokyklos simbolių

Dar pavasarį dailės mokytoja Roma Kalėdienė sumanė dalyvauti Kauno gatvės meno festivalyje „Nykoka“. Jos graži iniciatyva buvo palaikyta, tačiau kas galėjo patikėti, kad bus atrinkta būtent mūsų mokykla?

Kodėl kolibris? Ką jis reiškia?

Tikriausiai ne vienas esame sau uždavę tokį klausimą, kuomet sužinojome bei matėme ant mokyklos sienos gimstant šį piešinį. Į šį klausimą atsako patys kūrėjai: eskizo autorius Žygimantas Amelynas (www.gyvagrafika.lt), įgyvendintojos Goda Skėrytė ir Ieva Voroneckytė. Plačiau apie kolibrį http://www.nykoka.lt/kolibris/

Šio festivalio dalis taip pat buvo ir edukacinė (meninė) programa su mokiniais, kurios metu mokyklos trečiame aukšte gimė Veidasienė.

Foto: R. Kalėdienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com