Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Ką žmonės kolekcionuoja ir kodėl?

Ką žmonės kolekcionuoja ir kodėl?

Sausio 18 dieną kraštotyros būrelio viešnia dailės mokytoja Roma Kalėdienė pravedė užsiėmimą „Ką žmonės kolekcionuoja ir kodėl?“ bei pristatė savo surinktą 828 popierinių stalo servetėlių kolekciją. Taip pat R. Kalėdienė papasakojo apie kolekcionavimo pradžią, rinkimo subtilybes, servetėlių rūšis, įdomias istorijas. Mokiniai sudarė klausimus bei uždavė juos mokytojai, vartė albumus, atliko užduotį. Mokytojos kolekcija dar mokykloje (mokytojų kambaryje), tad kas nori pasmalsauti turi galimybę kreiptis į mokytoją, o ši jas geranoriškai parodys.

Parengė: istorijos mokytoja Marija Gavėnienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com