Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Draugaujame su darželiu…

Draugaujame su darželiu...

4 kl. mokinių apsilankymas Ežerėlio lopšelio – darželio priešmokyklinėje grupėje. Apsilankymo tikslas – padrąsinti būsimus pirmokėlius, priminti jiems, kad yra mokykloje laukiami, mes esame draugiški ir pasiruošę būti jų globėjais bei draugais. Mokiniai padovanojo mažiesiems paruoštą gražiausių žodžių draugui  plakatą ir rankytes su palinkėjimais, o jie mus apdovanojo puikiai išmokta abėcėlės dainele. Visi kartu draugiškai rungtyniavome statydami kuo didesnį bokštą. Ketvirtokai buvo kupini įspūdžių, laimingi ir į pamokas jau neturėjo noro sugrįžti, mielai būtų apsikeitę vietomis su mažaisiais. Na o priešmokyklinukus viliamės, kad įtikinom savo draugiškumu ir rugsėjo 1-ąją jie labai laukiami mokykloje…

Socialinė pedagogė L. Sidokerskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com