Ežerėlio pagrindinė mokykla siūlo darbą

direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams
(terminuota darbo sutartis)

Darbo krūvis – 1 et.

Darbo pradžia – 2020 m. vasario 17 d.

Atlyginimas nuo 980 iki 1010 eurų (prieš mokesčius), priklausomai nuo turimos kvalifikacijos.

Reikalavimai:

1. Aukštasis išsilavinimas.
  2.  Lietuvos Respublikos įstatymu, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų, reikalingų pareigybės funkcijoms atlikti, išmanymas.
  3. Mokėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą.
  4. Mokėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos taisykles, teisės aktų rengimo taisykles, mokėti dirbti pagrindinėmis Microsoft Office programomis.

Privalumai:

• Panašaus darbo pobūdžio patirtis;
  • Išklausyti gaisrinės, darbų saugos ir civilinės saugos kursai ir tai patvirtinantys pažymėjimai.

Susidomėjusius kviečiame iki š. m. vasario 12 d. savo gyvenimo aprašymus (CV) siųsti el. paštu ezereliomokykla@gmail.com, o kilus klausimams kreiptis el. paštu ezereliomokykla@gmail.com arba skambinti tel. (8-37) 534 280.