Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Vikingų kaimo edukacijoje

Vikingų kaimo edukacijoje

Kovo 7 dieną mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo edukacinėje programoje „Mindaugo laikų Lietuva“. Lietuvos valstybės kūrimosi laikotarpio istoriją mokiniai tarsi išgyveno, nes tapo jos dalyviais: apsirengė to meto rūbais, ragavo to meto valgių, turėjo galimybę pasimatuoti šarvus, mokėsi vienybės, gintis nuo priešų. Edukaciją, pasitelkę autentiškus eksponatus, žaidimus, patyriminį ugdymą vedė senovės istorijos puoselėtojai, muziejaus Vikingų kaimas įkūrėjai.

Mokytoja M.Ališauskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com