Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Užsiaugink drugelį pats“

"Užsiaugink drugelį pats"

4 ir 3 kl. mokiniai mokslo metus pradėjo dalyvaudami edukacijoje „Užsiaugink drugelį pats“, kurios metu vaikai stebi drugelių kerintį ir nuostabų gyvenimo ciklą. Apsigyvenus drugelių vikšreliams klasėse,mokiniai atsakingai juos maitino kanų lapais, sekantis etapas buvo kuomet vikšreliai susivyniojo į kokonus ir buvo lėliukių fazėje, tuomet vaikai kantriai laukė jų virsmo į drugelius. Ir štai, ilgai laukę, vaikai sulaukė nuostabių, labai gražių drugelių. Vaikai džiaugiasi ir grožisi drugeliais bei kviečia visus norinčius jais pasigrožėti,apsilankyti 3 ir 4 klasėje. Už šios patyriminės ugdomosios veiklos idėją ir vikšrelius dėkojame Kajaus ir Nojaus mamai, Laurai Česiūnienei.

Veikla vykdoma pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

 

 

Socialinė pedagogė Laura Sidokerskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com