Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Tarptautinė mokytojų diena

Tarptautinė mokytojų diena

Šiandien vis dar susitinkame džiaugsmingomis Tarptautinės mokytojų dienos nuotaikomis ir įspūdžiais.

Dėkojame VISIEMS Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokiniams, išradingai pasveikinusiems visus mokytojus, VISIEMS mokytojams bei visiems kolegoms už šį nelengvą darbą, tačiau, nepaisant iššūkių, už šypsenas, už gerą ir šiltą žodį. Už tai, kad mokytojo siekiamybė nėra tik įvertinimai. Už tai, kad pagrindinis jų tikslas – doras žmogus! 

Labai džiaugiamės, kad spalio 6 d. Raudondvario menų inkubatoriuje vykusios šventės, skirtos Mokytojo dienai paminėti, metu net dvi mūsų mokytojos Lina Kaminskienė ir Olena Ciginskiene buvo įvertintos asmeninėmis mero Valerijus Makūnas padėkomis.

Be abejo, mokytojoms neapsakomai smagu gauti tokį įvertinimą, tačiau abi teigia, kad jų mokytojo darbas koks buvo iki šiol, toks ir liks, nes, rodos, darai tai, kas ir pačio širdžiai miela.
Mūsų naujoji biologijos mokytoja Paulina Kubiliūtė buvo taip pat pasveikinta Raudondvaryje Kultūros, švietimo ir sporto vedėjos Irena Marcinkevičienės. Be galo smagu, kai į mokyklą sugrįžta žmonės, kurie patys ją baigė.

Vedėjos Irena Marcinkevičienė padėkomis už veiklas ugdant jaunąją menininkų kartą, dalyvavimą Respublikiniuose bei Tarptautiniuose konkursuose apdovanota bei neformaliojo švietimo mokytoja Stasė Zelinauskaitė bei socialinė pedagogė Laura Sidokerskiene – už visapusišką pagalbos teikimą mokiniams, vasaros poilsio stovyklų organizavimą, empatiją bei begalinį atsidavimą savo darbui.

Sveikiname ir džiaugiamės dar kartą!

Tarptautinės mokytojų dienos

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com