Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Susitikimai, kurie praturtina…

Susitikimai, kurie praturtina…

Lapkričio 22 dieną Ežerėlio mokyklos skaitykloje vyko susitikimas su etnografu, tautosakos rinkėju, kanklininku Jauniumi Vyliumi ir tautodailininke Elena Krušinskaite.

Jaunius Vylius pristatė ir padovanojo mokyklos bibliotekai ne tik naujai išleistą knygą „Kankliavimas Suvalkijoje“, bet ir dar vieną suvalkiečių tautosakos knygą „Kapsų dainos“, bei atliko keletą tautosakos rinkiniuose užrašytų dainų pritariant kanklėmis.

Piliakalnių metams skirta paroda “Lietuva-piliakalnių šalis“ mokyklos skaitykloje atidaryta jau lapkričio pradžioje. Parodoje eksponuojama per 20 Elenos Kušinskaitės nutapytų piliakalnių. Šįkart tautodailininkė Elena Krušinskaitė mielai bendravo su mokiniais ir šmaikščiai atsakinėjo į jų klausimus. Ypač daug klausimų dailininkei pateikė šeštokai. Vienas iš jų- ar galima išmokti taip piešti? Atsakymas gal ir nuliūdino, mat dailininkė patikino taip piešianti iš prigimties, o jos talentas – Dievo dovana.

Laima Kurantavičienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com