Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Skaitome apie Lietuvą“

"Skaitome apie Lietuvą"

Kovo 9 d. mokyklos bibliotekoje pirmokams vyko užsiėmimas „Skaitome apie Lietuvą“, kurio tikslas buvo supažindinti vaikus su Lietuvos miestais ir paskatinti keliauti po Lietuvą. Užsiėmimo metu mažiausieji mūsų mokyklos mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos istorijos apie Anykščių miestą, kuriame lankysis birželio mėnesį vyksiančios pradinukų ekskursijos metu. Mokiniai taip pat patys labai noriai dalijosi kokius Lietuvos miestus jau yra aplankę ir piešė jiems gražiausią miestą. Užsiėmimas vyko Kovo 11 d. proga.

bibliotekininkė Jūratė Vasilienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com