Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

,,Šiaudų batai – 2019“

,,Šiaudų batai - 2019“

,,Širdelė plaka tuk tuk, Lietuva, Būk!”. Taip prasidėjo tradicinė Ežerėlio pagrindinės mokyklos pradinukų Sporto šventė ,,Šiaudų batai – 2019“, skirta Vasario 16 – ajai paminėti. ,,Sodinti“ ir ,,kasti“ bulves atskubėjo Ringaudų, Kačerginės pradinių mokyklų, Zapyškio pagrindinės mokyklos pradinukų komandos. Labai šauniai pilis statė ir jungtinė Tėvų komanda, kurioje kartu su visais prakaitą liejo ir mūsų direktorė Paulina Gailiūnienė ir sportinių gebėjimų neprarandantis svečias Paulius Visockas. Nuskambėjo, nuaidėjo, nuvilnijo laimingų vaikų juokas. Emocijos liejosi per kraštus! Kas gi laimėjo šias estafetes? Laimėjo draugystė! Laimėjo Lietuva!

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com