Ši dovana ne tik mokyklai

Taip sutapo, kad mūsų mokykla gavo dar vieną didžiulę dovaną Mokytojo dienos proga. Ši dovana ne tik mokyklai. Tai dovana visai Ežerėlio bendruomenei.

Jau šią savaitę turėtų būti pradėti darbai, dekoruojant vieną iš mokyklos lauko fasado sienų. Galutinė piešinio vizija atsispindi eskize. Ją interpretuoti galime kiekvienas savaip .

Dar pavasarį dailės mokytoja Roma Kalėdienė sumanė dalyvauti Kauno gatvės meno festivalyje „Nykoka“. Jos iniciatyva buvo palaikyta, tačiau kas galėjo patikėti, kad bus atrinkta būtent mūsų mokykla?

Piešinį ant mokyklos sienos su savo komanda pieš Žygimantas Vilkas Amelynas – puikiai žinomas menininkas (atstovauja kolektyvą „Gyva grafika“), tačiau mums labiausiai atpažįstamas dėl savo piešinio „Senelis išminčius“ 2013 m. nupiešto ant apleisto „Lituanica“ pastato Kaune.

Šio festivalio dalis taip pat bus lapkričio mėnesį mokykloje įvyksiančios edukacinės (meninės) programos su mokiniais.