Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Projektas „Ieva Simonaitytė“

Projektas „Ieva Simonaitytė“

Ežerėlio mokykloje lapkričio mėnesį buvo vykdomas projektas “Ieva Simonaitytė”, skirtas 2017-iesiems Ievos Simonaitytės metams. Projekto tikslas – paminėti ir įprasminti Ievos Simonaitytės 120-ąsias gimimo metines, sudaryti sąlygas mokiniams įgyti daugiau žinių, kūrybiškai perteikti savo mintis ir požiūrį į rašytojos kūrybą.

Lapkričio 11d. mokiniai – projekto dalyviai lankėsi Kauno dramos teatre ir stebėjo spektaklį “Gentis” pagal I. Simonaitytės romaną “Aukštųjų Šimonių likimas”, o lapkričio 16 dieną skaitykloje vyko “Ievos Simonaitytės skaitymai”, bei kūrybinį darbą apie I. Simonaitytės gyvenimą ir kūrybą pristatė 10 kl. mokinys Mantvydas Kazakas. 9 ir 10 kl. mokiniai parašė anotacijas ir recenzijas apie stebėtą spektaklį “Gentis”, o mokyklos bibliotekoje tebeveikia spaudinių paroda ”Ieva Simonaitytė. Raskime laiko stabtelėti ties ja…” 

Mokiniams vadovavo mokytojos S. Ulmienė, L.Adomavičienė, L.Kurantavičienė.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com