Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Pažintinė išvyka į Trakus ir Kernavę

Pažintinė išvyka į Trakus ir Kernavę

Kiekvieną pavasarį mūsų mokyklos pradinukai nekantriai laukia bendros tradicinės pažintinės išvykos po Lietuvą. Gegužės 18 dieną didžiuliu „Minituras“ autobusu išvykome į pažintinę kelionę po senąsias Lietuvos sostines – Trakus ir Kernavę. Ši išvyka skirta mūsų valstybės šimtmečiui. Džiaugiamės, kad mokinukai noriai dalyvavo edukacinėse programose „Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju“, „Trakų pilies pasaka“, domėjosi „Gyvąja archeologija“  Kernavės muziejuje, kopė į piliakalnius ir bandė įminti jų paslaptis. Domėjomės  ne tik istorinėmis  garsiomis asmenybėmis,  bet ir gyvais, įdomiais, talentingais žmonėmis, gyvenančiais ir kuriančiais čia ir dabar. Vienas iš jų Kernavėje – menininkas, skulptūrų parko, galerijos  „Šulinys“ įkūrėjas H. Orakauskas. Jo išpuoselėtame  parke vaikai ne tik pamatė originalių kūrinių, bet ir patyrė džiugių,  šiltų emocijų, kurias parsivežė ir į savo namus.

Mokytoja M. Ališauskienė

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com