Pasaulinė Sniego diena 2018

Šiemet,jau treti metai iš eilės, mūsų mokykla buvo pakviesta prisijungti prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos dalyvauti projekte „Pasaulinė Sniego diena – 2018“, kuris Lietuvoje buvo vykdomas 2018 m. sausio 15–21 d.

Todėl nieko nelaukdami sausio 20 d. 7 klasės mokiniai kartu su klasės vadove ir būrelių treneriu šią dieną pažymėjo snieguotame Ežerėlio miške. Kadangi šio projekto esmė – pravestirenginį „Ledo ritulys mokykloje“ su neįprastomis mokymo priemonėmis, tai, panaudojant golfo lazdas bei kamuoliukus,mokiniai sužaidė šį žaidimą. O čiuoždami rogutėmisar čiuožyne mokiniaiaktyviai ir smagiai praleido laiką lauke, gryname ore.

Asociacija „Sportas visiems“ Sniego dienos organizatoriams padovanojo  renginio tentą, diplomus dalyviams, sniego dienos atvirukus bei keletą dovanėlių.

Renginio organizatoriai: Rimantas Kalėda

Roma Kalėdienė