Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Netradicinė tikybos pamoka

Netradicinė tikybos pamoka

2017 m. spalio 13 dieną mūsų mokykloje buvo vykdoma lytiškumo ugdymo programa “Esi vertas daugiau”, kurią aštuntokams ir devintokams vedė Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai Gintarė, Jovita, Dainius ir Rokas. Pamokos buvo vedamos vaikinams ir merginoms atskirai. Dalyviai kalbėjosi bei diskutavo apie krikščionišką požiūrį į žmogų, lytiškumą, šeimą, savivertę, orumą, vertybes, savęs ir kito pažinimą bei tarpusavio santykius.

Tikybos mokytoja Laima Kurantavičienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com