Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Vykdydamos projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ patyrimines veiklas pastebėjome, kad atlikdami eksperimentus mokiniai pritaiko matematikos, lietuvių kalbos, technologijų, pasaulio pažinimo žinias praktiškai, ugdo kritinį mąstymą. Mokosi kantrybės, gebėjimo susikaupti, lyginti, daryti išvadas, fiksuoti rezultatus, dirbti komandoje, savarankiškai daryti atradimus ir juos įvardinti.
Mokytojos, dirbdamos šiuo metodu, gilina savo kompetencijas, susipažįsta ir įvaldo naujas technologines priemones. Labiausiai kiekvieną mokytoją džiugina puikios vaikų emocijos, smalsumas ir aktyvumas eksperimentuojant.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com