Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Mokslo populiarinimo renginys „Tyrėjų naktis“

Mokslo populiarinimo renginys „Tyrėjų naktis"

Rugsėjo 28 dieną 10 klasės mokiniai vyko į KTU studentų miestelyje vykusį mokslo populiarinimo renginį “Tyrėjų naktis”. Ekskursijoje po organinių puslaidininkių sintezės ir instrumentinės analizės laboratorijasmokiniai susipažino su organinių junginių sinteze, jų projektavimu, junginių atskyrimu iš mišinių, susintetintų junginių analizavimu šiuolaikiniais instrumentinės analizės metodais. Taip pat klausinėjo ten besidarbuojančių studentų apie jų dabus ir šio mokslo pasirinkimą.

Kituose KTU rūmuose mokiniai stebėjo eksperimentus “Įdomieji Fizikos bandymai su Light Conversion”. Bandymų rodymo metu pamatė, kaip sąveikauja palyginti dideli kūnai tarpusavyje ir atomai bei molekulės tarpusavyje, kaip persiskirsto elektros krūviai bandiniuose, o šviesa – tamsoje, ir kas iš to išeina.

Pabaigoje klausėsi paskaitos „Laimė. Kas tai?”.  Sprendė tokias dilemas: Ieškai laimės? Jos nerasi čia. Bet galbūt gausi nuorodas, kaip ją rasti.

Informacinių technologijų mokytoja D. Varškevičienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com