Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT“

Keturiasdešimties paukščių dienai paminėti (kovo 10 d.) Šiaulių rajono Meškuičių gimnazija ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyba organizavo respublikinį 2019 m. mokinių kūrybinių darbų parodą-konkursą ,,40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT“. Konkursas skirtas moksleivių kūrybiškumui, meninės raiškos lavinimui.

Dalyvauti konkurse buvo atrinkti 9 klasės mokinių kūrybiniai darbai — Gabijos Ramonaitytės, Arno Juodsnukio, Gertrūdos Kodzevičiūtės ir Agnės Abraitytės. Už dalyvavimą mokiniai apdovanoti padėkomis, o Gabijos piešiniui skirta nominacija už kūrybiškumą.

Dailės mokytoja Roma Kalėdienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com