Misija Sibiras 2017

„Misija Sibiras“ – Lietuvos jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas, kurios metu savanoriško jaunimo ekspedicijos tvarko lietuviškas kapines, susitinka ir aplanko Sibire gyvenančius lietuvius. Grįžę „Misijos Sibiras“ dalyviai rengia projekto pristatymus Lietuvos ugdymo ir kultūros įstaigose (projektą rengia labdaros ir paramos fondas „Jauniems“).

Vienas iš tokių „Misijos Sibiras 17“ pristatymo renginių sausio 26 d. įvyko Ežerėlio kultūros centre. Čia viešėjo gydytoja Agnė Pašvenskaitė, kuri dalijosi savo įspūdžiais, patirtimi ir išgyvenimais apie 2017 m. ekspediciją su Ežerėlio bendruomene bei Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokiniais, kuriems kilo ir klausimų apie galimybę dalyvauti šioje patriotinėje misijoje.