Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Maža kėdutė ir saugos diržai – svarbu ir privaloma

Maža kėdutė ir saugos diržai – svarbu ir privaloma
Projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.“ veiklos Ežerėlio seniūnijoje vyksta ir sudėtingomis karantino sąlygomis. Lapkričio mėn. veikla buvo skirta atkreipti dėmesį į automobilinių kėdučių vaikams ir saugos diržų būtinybę kelionės metu. Aktyviausia buvo Ežerėlio pagrindinės mokyklos bendruomenė: vyresnių klasių mokiniai šia tema parengė informacines skaidres ir virtualiai jas pristatė pradinių klasių mokiniams ir darželinukams. Šiame pristatyme buvo daug dėmesio skirta vaikų saugumui vykstant automobiliu, kėdutė ir diržai buvo pristatomi kaip saugumo garantas. Jaunieji ežerėliečiai diskutavo apie tai, kaip svarbu važiuojant ir trumpus atstumus nedideliu greičiu laikytis saugumo – suaugusiems segėti diržus, o vaikams iki 12 metų sėdėti specialiose kėdutėse. Jie sakė, kad būtinai paragins ir savo tėvelius laikytis šių taisyklių.
Akcijos pagrindinę saugumo idėją apibendrino trumpa viktorina ir vaikų paraginimai kelyje elgtis visiems eismo dalyviams atsakingai.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com