Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Mano žalioji palangė“

„Mano žalioji palangė"

5-9kl. mokiniai, kuruojami biologijos mokytojos Paulinos Kubiliūtės, dalyvavo ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Nuo ankstyvo pavasario jie įsitraukė į konkurso veiklas  ir taip bendromis jėgomis buvo sukurta prieskoninė žalioji palangė. Viskas prasidėjo nuo minties bei noro sukurti ir turėti biologijos kabinete kažką žalio, gražaus, kas pradžiugintų bei keltų geras emocijas. Mokiniai su dideliu susidomėjimu stebėjo, kaip augo jų augalai, jais rūpinosi. Visą darbą apipavidalinome, sukurdami sodintų augalų aprašus. Aprašuose pateikta informaciją apie augalų išvaizdą, radimvietes, randamas naudingas medžiagas bei panaudojimą kulinarijoje. Vasaros pabaigoje atkeliavo dalyvių pažymėjimai, kurie įteikti mokiniams.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com