KVIETIMAS UGDYMO ĮSTAIGOMS PRISIJUNGTI PRIE PROJEKTO „SVEIKATIADA“

Kviečiame visas savivaldybes pakviesti savo teritorijoje esančias mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti prie nacionalinio projekto „Sveikatiada“.

„Sveikatiada“ yra bendra valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams patrauklioms priemonėmis: žaidynėmis, viktorinomis, konkursais, mankštomis, šokiais bei kita netradicine interaktyvia veikla pamokose, pertraukų metu ir po pamokų. „Sveikatiados“ tikslas – ugdyti vaikų ir jų šeimų sveiką gyvenseną. „Sveikatiados“ veiklose dalyvauti kviečiamos mokyklos, gimnazijos, progimnazijos, darželiai, daugiafunkciai centrai bei kitos ugdymo įstaigos.

PLAČIAU->