Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Kovo 11-oji – mūsų atmintyje ir kasdienybėje

Kovo 11-oji – mūsų atmintyje ir kasdienybėje

Renginyje „Šimtmečio Lietuva“ mokiniams buvo paskata, skatinanti susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai: ką valstybei ir visuomenei pavyko nuveikti per Šimtmetį.
7-9 kl. mokiniai pristatė svarbiausius mūsų valstybės laikotarpius, kuriais gyvavo visa pastarojo Šimtmečio Lietuvos istorija. Į šventinį minėjimą įsiliejo liaudies šokių kolektyvas „Sūkurėlis“, vadovaujamas mokytojos Linos Kaminskienės. Mokyklos ansamblis, suburtas mokytojos Ramunės Lukoševičiūtės, skyrė dainas Lietuvos savanoriams, partizanams, tremtiniams. Dalyvius ir žiūrovus apjungė bendru kūriniu „Paimkim Lietuvą visi ant rankų“.

Taip pat, Ežerėlio jaunosios šaulės, kartu su būrio vade D. Matačiūniene, sekmadienį – kovo 11 d. dalyvavo Kačerginės daugiafunkcio centro organizuotame renginyje-žygyje. Žygį vainikavo kopimas į poilsiavietės „Barsukynė“ kalną su trispalve priešakyje ir bendrai sugiedotas Lietuvos himnas. Šventės dalyviai turėjo galimybę pasivaišinti kareiviška koše, arbata bei draugiškai sudainuoti patriotinių dainų.

Istorijos mokytoja Lina Oleškevičienė

Šaulių vadė Diana Matačiūnienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com