Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Konferencija „Mokinys-mokiniui“

Konferencija „Mokinys-mokiniui“

Lapkričio 21 d. mokiniai dalyvavo konferencijoje „Mokinys-mokiniui“, kuri vyko Domeikavos gimnazijoje. 5 kl. mokinės: Urtė Grikietytė, Paulina Baronaitytė ir Gabija Liudvinavičiūtė pristatė dvi knygas: „Laimės adresų knygą“ ( knygos autoriai dabartiniai 3 kl. mokiniai) ir „Draugystės knygą“ ( knygos autoriai dabartiniai 5 kl. mokiniai). Knygos sukurtos 2017 m. „Savaitei be patyčių“. Į šias knygas mokiniai įdėjo visą savo kūrybą ir meilę. Jose mokiniai užrašė norus,palinkėjimus, eilėraščius bei mintis apie patyčias,norėdami,kad jų būtų kuo mažiau, pasakojimus apie draugystę,nupiešė savo spalvingus,laimingus namus. Na o 9 kl. mokinės Gerda Misiukevičiūtė ir Greta Kairaitytė konferencijoje pasidalino mintimis skaitydamos pranešimą tema: Kaip su mumis, paaugliais,kalbėtis apie rūkymo žalą“.

Laura Sidokerskienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com