Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Kaziuko mugė neaplenkė ir Ežerėlio mokyklos

Kaziuko mugė neaplenkė ir Ežerėlio mokyklos

Kovo 2 d. nuo pat ryto mokykloje visi turėjo daug smagios veiklos: vieni ruošėsi prekybai, kiti repetavo šokius ar dainas, dar kiti – laukė, kada galės įsigyti mokinių gamintų gaminių ar darbelių – visi kartu minėjo šv. Kazimierą.

Kaziuko mugė mokykloje – tradicinė, bemaž dešimtą kartą vykstanti, šventė, pritraukianti ne tik mokyklos mokinius, jų dėmesį, gaminant, karpant, kepant ar kitaip ruošiantis mugei, bet ir jų tėvelius, kaimynus bei kitus žmones. Kai kurie jų ateina ko nors įsigyti, dar kiti – tiesiog pasidžiaugti ir pasigrožėti mokinių išmone ir kūrybingumu.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com