Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre

Balandžio 12 d. dešimtokai lankėsi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre  „Atvirų durų dienos 2019“: sėkmės istorijos ir profesijos „gyvai“! Mokiniai turėjo puikią progą pabendrauti su profesinio mokymo centre besimokančiais mokiniais, jiems dėstančiais mokytojais, pasinaudoti teikiamomis paslaugomis –  susikūrė velykines floristines kompozicijas, kai kas nusidažė plaukus sruogelėmis, išmoko pradinio gaivinimo, išgirdo apie apsaugos darbuotojo, gyvūnų prižiūrėtojo profesijomis, išbandė plaštakos masažą bei kitas paslaugas.

Populiariausiomis profesijomis kasmet išlieka paramediko, higieninės kosmetikos kosmetiko, masažuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo bei kirpėjo profesinio mokymo programos. Mokiniai išgirdo istorijas apie šios mokymo įstaigos  absolventų sėkmingas profesines karjeras (kalbėjo paramedikas Irenėjas Urbonavičius: „Nuo teatro scenos gelbėti gyvybių“,  Karaliaus Mindaugo PMC absolventė, gyvūnų priežiūros centro „Bella“ savininkė Asta Bobelienė: „Kaip gyvūnų prižiūrėtojo specialybė pakeitė mano profesinę karjerą“).

Informacinių technologijų mokytoja, atsakinga už ugdymą karjerai D. Varškevičienė.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com