Kaip iškentei tiek skausmo?

Tiek kraujo pralieta ant tavo žalios žolės, bet tu stovi! Išdidžiai pakėlusi galvą. Paaiškink ir man, kaip likti tokiai stipriai…

Tai 10 kl. mokinės Emilijos Piurkutės klausimas ir prašymas Lietuvai, kurį ji išdėstė savo kūrybiniame darbe.

Nuo vasario 1 – osios iki kovo 10 – osios, 5-10 kl. mokiniai kartu su mokytojais, vykdė pilietines iniciatyvas, dalyvavo veiklose,  skirtose paminėti, prisiminti Lietuvos valstybės atkūrimą ir Nepriklausomybės paskelbimą.

Buvo vykdomos šios veikos ir priemonės : 9-10 kl. mokiniai ruošė kūrybinius darbus pasirinkta tema bei formatu. Geriausiais darbai 9 kl. mokinių – Gabijos Karvovskytės , Kipro Varškevičiaus, Viliaus Varškevičiaus, Aivaro Česnavičiaus, Adomo Stačioko.

5-8 kl. mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse – „Nupiešiu Lietuvą“. Geriausius darbus pateikė 6 kl. mokiniai.

Vasario 12 d. 5-7 kl. mokinių komandos dalyvavo protmūšyje „Lietuvos istorijos epizodai“ (nuotoliniu būdu). Daugiausia taškų (25 iš 30) surinkusia komanda tapo 7 kl. mokiniai. Po 23 taškus surinko 5 ir 6 klasės.

Klasės  valandėlių metu 5-8 kl. mokiniai kartu su mokytojais žiūrėjo trumpus video siužetus.

Vasario 26 d. 10 kl. mokinys Ainaras Kudirka dalyvavo (nuotoliniu būdu) istorijos olimpiadoje.

Kovo 10 d. 12 val. 5-6kl. mokiniai (nuotoliniu būdu) dalyvavo respublikiniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“.

Kovo 10 d. 6-9 kl. mokinių atstovai uždegė atminimo žvakeles prie Nepriklausomybės paminklo Ežerėlio gyvenvietėje.

Informaciją paruošė mokytoja N. Požėrienė