Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Junkimės. Svajokime. Keiskimės“.

„Junkimės. Svajokime. Keiskimės“.

Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo (ISLM) – tai galimybė viso pasaulio mokyklų bibliotekoms paminėti mokyklų bibliotekų svarbą.

2019 metais Ežerėlio pagrindinės mokyklos pradinukai šia proga dalyvauja tarptautiniame skirtukų mainų projekte, kurio tema:

„Junkimės. Svajokime. Keiskimės“.

Apie projektą: Skirtukų mainų projektas apima suderintas mokyklas, gaminančias skirtukus. Mūsų mokyklos mokiniai bendradarbiauja su Rumunijos ir Portugalijos bendraamžiais. Darbeliai gali būti bet kokio stiliaus ir formos! Organizatoriai ragina dalyvius būti kūrybingais
Pasikeitus skirtukais organizatoriai siūlo bendrauti su partnerių mokykla, kad mokiniai galėtų daugiau sužinoti apie kitą kultūrą, kitokį gyvenimo būdą. Įgyvendinant šį projektą skirtukais keičiamės paštu.
Mokiniai džiaugdamiesi galimybe dalyvauti tarptautiniame projekte gamino skirtukus bei su jais įsiamžino. Mokinių darbeliai jau netrukus iškeliavo į Rumuniją ir Portugaliją . Vaikai be abejo su nekantrumu laukia atkeliaujant bendraamžių iš užsienio kurtų skirtukų!

Projektą mokykloje įgyvendina bibliotekininkė Jūratė Vasilienė ir pradinių klasių mokytojos

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com