Istorinių-kūrybinių darbų konkurso nugalėtojai

Sveikiname istorinių-kūrybinių darbų konkurso „PAŠAUKIMAS BŪTI KUNIGU STIPRESNIS UŽ SOVIETINES TIKĖJIMO UŽTVARAS“, skirto Palaimintojo Teofiliaus Matulionio metams paminėti laimėtojus.
Komandinių drabų kategorijoje laimėjo:

III vieta – Kauno r. Ežerėlio pagrindinės mokyklos komanda (7 klasės mokiniai Petras Guogas ir Agnė Milerytė ) už darbą „Kunigas Robertas Rumšas“. Mokinius ruošė tikybos mokytoja Laima Kurantavičienė.

III vieta – Prienų r. Šilavoto pagrindinės mokyklos komanda už darbą „Kunigas J. Zdebskis stipresnis už sovietines tikėjimo užtvaras“.

II vieta – Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos komanda už darbą „Garliava – tremtinių kraštas“.

I vieta – Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komanda už darbą „Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius – vedlys iš sistemos“.