Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

„Iš tautos skrynios“

„Iš tautos skrynios“

Balandžio 23 d. Domeikavos gimnazijoje vykusiame etninės kultūros konkurse „Iš tautos skrynios“  Ežerėlio pagrindinės mokyklos šeštokai – Gabija, Estera, Lijana, Nojus, Vilius ir Kipras V.- atskleidė  savo kūrybiškumą puoselėjant tautines tradicijas ir užėmė I-ąją vietą bei pelnė nugalėtojų vardą. Konkurse mokiniai pristatė mūsų tradicinės duonos kelią. Sekdami liaudies pasaką ir demonstruodami piešinius, kuriuose  vaizdžiai atskleistas duonos kelias nuo suartos dirvos iki ant stalo garuojančios duonos kepalo, mokiniai parodė savo artistinius gabumus. Nojus Sruogis, puikiai įkūnijęs vilko personažą, pelnė didžiausias Seimo narės Ramintos Popovienės simpatijas ir buvo apdovanotas asmeniniu prizu. Mokiniai linksmai ir turiningai  praleido laiką, parodydami, jog išmano ir gerbia savo tautos tradicijas. Didžiuojamės visų jų ir kiekvieno atskirai talentais ir gabumais.

Plačiau galite pasiskaityti Konkursas IŠ TAUTOS SKRYNIOS

Mokytoja Ligita Adomavičienė

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com