Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Gamtamokslinių ir tiksliųjų mokslų savaitė

Gamtamokslinių ir tiksliųjų  mokslų savaitė

Kovo viduryje mokykloje buvo suorganizuota gamtamokslinių ir tiksliųjų  mokslų savaitė. Kovo 14 d.  6 ir 7 kl. mokiniai turėjo netradicinę matematikos pamoką skirtą PI dienai paminėti. Mokiniai sužinojo apie patį skaičių pi, susipažino su senaisiais lietuvių matematikos vadovėliais. Pamoką užbaigė komandiniu linksmų uždavinių sprendimu. Kovo 15 d. nemažai mokinių dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Kovo 19 d. vyko viktorina  „Saugaus eismo ABC“. Kovo 20 d. visa mokykla „šventė“ Žemės dieną mokykloje. Šią dieną buvo suorganizuotos net trys skirtingos Protmūšio kovos. Užduotys buvo susijusios su svarbiomis problemomis Žemei, tokiomis kaip – atliekų rūšiavimas, biologinės įvairovės išsaugojimas. Kovo 21 d. buvo rodomi įdomieji chemijos bandymai, vyko demonstracijos 3D projektoriumi, „Smart“ mikroskopu. Kovo 22 d. (taip pat ir kitomis dienomis) vyko išmaniosios kovos, kurių metu mokiniai naudodami planšetes ar išmaniuosius telefonus atsakinėjo į įvairius gamtamokslinių ir tiksliųjų dalykų klausimus pateikiamus programoje „Kahoot“. Visos veiklos mokiniams teikė teigiamas emocijas ir skatino domėtis gamtamoksliniais ir tiksliaisiais mokslais.

 

Informacinių technologijų mokytoja D. Varškevičienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com