Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Gamtamokslinių ir tiksliųjų  mokslų savaitė

Kovo viduryje mokykloje gamtinio – matematinio ugdymo metodinės grupės narės organizavo gamtamokslinių ir tiksliųjų  mokslų savaitę. Mokiniai sudalyvavo ir išmėgino įvairių mokslo sričių veiklas. Minėjome PI dieną, kalbėdami apie skaičiaus Pi naudojimą, ne mažai mokinių dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. 9 – 10 klasių mokiniams netradicinę pamoką apie aplinkosaugą vedė KTU studentai.

Vyko projektas, skirtas Žemės dienai. Mokiniai plušo kūrybinėse dirbtuvėse gamindami inkilus ir kitus „žemei“ skirtus darbelius. 9-10 klasių mokiniai dalyvavo  paskaitoje – diskusijoje  su Ežerėlio girininkijos girininko pavaduotoju, mokyklos alumnu Pauliumi Vilkevičiumi. Vyko integruota geografijos-biologijos pamoka skirta Žemės dienai paminėti „Žmonių veiklos įtaka gamtai“.

Geografijos, informacinių technologijų, biologijos, chemijos ir matematikos mokytojos  suorganizavo net kelis protmūšius:  „Mano Lietuva“, „GAMA8 projekto“, „Išmanųjį turnyrą“. Išmaniajame turnyre kartu „rungėsi“ ir mokiniai iš kaimyninės Zapyškio pagrindinės mokyklos.

Mokiniai, dalyvaudami šios savaitės veiklose įgijo naujų dalykinių žinių, patobulino savo asmenines ir bendrąsias kompetencijas.

 

Gamtinio – matematinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė D. Varškevičienė

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com