Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

FLORISTINIŲ KOMPOZICIJŲ ĮVAIROVĖ

FLORISTINIŲ KOMPOZICIJŲ ĮVAIROVĖ

Floristikos būrelio mokinukės jau tobulėja… Su adventiniais vainikais išdrįsome dalyvauti respublikiniame floristinių kompozicijų konkurse-parodoje „Žiemos puokštė-2018“, kurį organizavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija. Dalyvės Greta Kairaitytė 10 kl., Gertrūda Kodzevičiūtė, 9 kl. eksponavo adventinius vainikus skirtus stalui dekoruoti, tema ,,Atėjo šventė į namus“, o Paulina Baronaitytė, 6 kl. floristinį žaisliuką kalėdinei eglutei „Šviesk, Kalėdų žvaigžde“. Paulinos adventinis vainikas puošia ir mokyklos vestibiulį, o penktokės Skaistės Lengvenytės vainikas pats spalvingiausias ir papuoš jaukių namų Kalėdinį stalą.

Mokines ruošė būrelio vadovė Roma Kalėdienė

 

 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com