Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Ežerėlio mokykla – ES projekto dalyvė

Ežerėlio mokykla – ES projekto dalyvė

Mokykla dalyvauja 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projekte „8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant integruotas užduotis“, kurio tikslas – pagerinti 8 klasės mokinių matematikos pasiekimus, taikant matematikos ir gamtos mokslų integruotą mokymą.

Vasario 22 dieną mokytojų komanda vyko į Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnaziją, kurioje vyko pirmasis projekto dalyvių partnerių (Ugnės Karvelis gimnazija, Ežerėlio pagrindinė mokykla, Lekėčių pagrindinė mokykla, Vabalninko pagrindinė mokykla) susitikimas.

Balandžio 4 dieną mokytojų komandos susitikimas vyks Ežerėlio pagrindinėje mokykloje.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com