„ESSD 2021“ (Europos mokyklų sporto diena)

Rugsėjo 24 d. mokykla prisijungė prie projekto

. ESSD 2021 vykdomas kaip projektas „Europos mokyklų sporto diena – nuo mokyklos erdvės iki judėjimo erdvės“, kuriam vadovauja Vengrijos mokyklų sporto federacija ir kuris yra finansuojamas pagal „Erasmus +“ programos veiklą „Ne pelno siekiantys sporto renginiai“.

Mokykloje buvo organizuojamos netradicinės fizinio ugdymo pamokos, panaudojant netradicinį sportinį inventorių. 3-4 ir 5-6 klasių mokiniai aktyviai judėjo naudodami spalvinguosius žaidimų parašiutus bei gimnastikos kamuolius, su didžiaisiais kamuoliais net sugebėjo žaisti kvadratą, o 9-10 klasių mokiniai, išbandė jėgos pratimus, naudojant jėgos virves.

Sportines veiklas organizavo kūno kultūros mokytojas R. Kalėda, jam talkino mokytojos B. Kaminskienė, D. Baronaitienė.