Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Erasmus+: Aktyvus Jaunimas

Erasmus+: Aktyvus Jaunimas

Rugsėjo 12-17 dienomis mūsų direktorė Paulina Gailiūnienė dalyvavo tarptautiniuose strateginių partnerysčių mokymuose Portugalijoje pagal ES „Erasmus+: Aktyvus Jaunimas“ programą. Po savaitės mokymų, kuriuose dalyvavo beveik 40 Europos šalių piliečių, rezultatas – sudaryta bendrų tikslų vienijama tarptautinių partnerių komanda: Belgija, Ispanija, Portugalija, Čekija, Kroatija bei Lietuva. Numatoma, kad 2018 m. vasario mėn. bus tvirtinimui teikiamas visos komandos bendrai parengtas projektas, kurio tikslai apima jaunimo skatinimo įsitraukti į visuomenines veiklas bei iniciatyvas, per asmeninių kompetencijų tobulinimą, taip ugdant samoningumą ir save identifikuojant Europos piliečiais plačiuoju požiūriu. Sėkmės atveju, 6 mūsų mokyklos mokiniai bei juos lydintys mokytojai, kartu su kitais mokiniais bei juos lydinčiais asmenimis, 2018 m. rudenį keliautų į Ispaniją įgyvendinti projekte numatytų veiklų.

Darbo daug, tačiau, esame tikri, jog tokios projektinės veiklos mokiniams atneštų begalinės naudos jų gyvenimiškai patirčiai.

Bandyti visuomet verta! 

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com