Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos skyrius
Mokykla bus tokia rytoj, kokią ją kursi šiandien!

Elenos Krušinskaitės tapybos paroda

Elenos Krušinskaitės tapybos paroda

Lapkričio 2 dieną Ežerėlio pagrindinės mokyklos bibliotekoje atidaryta dailininkės Elenos Krušinskaitės tapybos paroda „Lietuva- piliakalnių šalis“. Parodoje, skirtoje Piliakalnių metams paminėti, eksponuojami dvidešimt penki Elenos Krušinskaitės nutapyti piliakalniai.

– Gimiau Dievui panorėjus, gražioje lietuviško miško glūdumoje. Užaugau klausydama paukščių čiulbėjimo, medžių ošimo, tetos sekamų pasakų. Dailininkė esu iš Dievo malonės. Savo gyvenimą paskyriau mūsų Tėvynės Lietuvos žmonių tautinio sąmoningumo žadinimui ir dvasinės kultūrinės (etninės) atminties kaupimui ir išsaugojimui. Išvažinėjau ir išvaikščiojau visą Lietuvą piešdama Lietuvos piliakalnius ir užrašinėjau apie juos išlikusius padavimus. Nutapiau visų aušrininkų, varpininkų ir kitų Lietuvai nusipelniusių žmonių portretus. – pasakojo dailininkė Elena Krušinskaitė, iš viso aplankiusi ir nutapiusi per 700 piliakalnių.

Paroda veiks iki gruodžio 10d. Kviečiame apsilankyti.

Informuoja bibliotekininkė Laima Kurantavičienė.

Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla
Įmonės kodas: 191074456
Adresas:
Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r., 53387
Telefonas: (8~37) 534 280
El. paštas: ezereliomokykla@gmail.com